Akademia Per Se logo

Symulacje Flow

Doświadczanie i poznawanie Flow Management w bezpiecznym środowisku symulacji

2023-02-28T11:59:37+01:00

Symulacje on-line TeamFlow

Flow Management to filozofia, zasady, praktyki oraz mierniki zarządzania pracami, procesami, projektami oraz produktami. Zarówno badania naukowe, jak i doświadczenia praktyczne pokazują, że najefektywniejszą metodą poznania i zaabsorbowania nowych koncepcji i nowych praktyk np. Flow Management jest symulacja rzeczywistych warunków biznesowych, realizowana w bezpiecznym, kontrolowanym środowisku.

2023-02-28T12:41:02+01:00

TeamFlow Manager – gra symulacyjna (poziom: podstawowy)

Chcesz w przewidywalny i stabilny sposób dostarczać klientowi produkty przynoszące wartość i zapewnić rozwijać współpracę w zespole? Można to uzyskać stosując Flow Management. A pierwszym krokiem praktycznego poznania tego podejścia jest udział w grze symulacyjnej TeamFlow Manager.

2023-02-28T12:39:16+01:00

TeamFlow Professional – gra symulacyjna (poziom: zaawansowany)

Chcesz doświadczyć czym jest Flow i poznać praktyki Flow Management w testowym i jednocześnie bardzo zbliżonym do rzeczywistego środowisku pracy zespołu? Weź udział w grze symulacyjnej TeamFlow Professional. Zdobyte doświadczenie będziesz mógł wykorzystać „od najbliższego poniedziałku” w swoim środowisku pracy projektowej lub procesowej.

Dołącz do społeczności Akademii Per Se i zapisz się do newslettera

Otrzymasz użyteczne informacje ze świata zarządzania projektami.