Akademia Per Se logo

Symulacje Flow

Doświadczanie i poznawanie Flow Management w bezpiecznym środowisku symulacji

2021-09-18T11:40:30+02:00

Flow Management i symulacje “Flow is the King”

Flow Management to filozofia, zasady, praktyki oraz mierniki zarządzania pracami, procesami, projektami oraz produktami. Zarówno badania naukowe, jak i doświadczenia praktyczne pokazują, że najefektywniejszą metodą poznania i zaabsorbowania nowych koncepcji i nowych praktyk np. Flow Management jest symulacja rzeczywistych warunków biznesowych, realizowana w bezpiecznym, kontrolowanym środowisku.

2021-03-17T09:37:31+01:00

Warsztaty: “Flow is the King”: symulacje Flow Management na poziomie: zespołu, procesu E2E oraz projektu

Chcesz w stabilny sposób realizować swój proces biznesowy: od pomysłu, do dostarczenia w przewidywalny sposób klientowi produktu przynoszącego wartość? Chcesz skutecznie i przewidywalnie dostarczać klientowi produkty projektu, w którym współpracuje kilka zespołów? Chcesz wejść na drogę ciągłego doskonalenia ? Chcesz stworzyć Firmę Twoich marzeń?

2021-09-18T11:36:03+02:00

„Flow is the King – Team Flow”: symulacja Flow Management na poziomie zespołu

Chcesz w przewidywalny i stabilny sposób dostarczać produkty przynoszące wartość klientowi? Chcesz rozwijać współpracę w zespole? Chcesz wejść na drogę ciągłego doskonalenia? Chcesz stworzyć zespół Twoich marzeń? Warsztat odpowiada na to pytanie, wykorzystując symulację „Flow is the King – Team Flow”, czyli symulację pracy zespołu, pokazującą wpływ przyjętych zasad i praktyk Flow Management na rezultaty biznesowe.

Dołącz do społeczności Akademii Per Se i zapisz się do newslettera

Otrzymasz użyteczne informacje ze świata zarządzania projektami.